RCC Klein (vanwege wind starten bij gemaal Pekhuisbrug) Results
4500 m Rowing - Time Trial
Saturday 15 May 2021, 10:00
Web site:https://www.de-maas.nl/index.php/nl/rotte-roeicompetitie
Scroll
Refresh
by Category
Flat
#
Name
Result
Result Handicap
Speed
1x
1
Jacob Koster_______6 / Het oude noorden
1x  ·  MAA
00:19:16.7 (1)
00:17:41.8 (1) 0.918
14.01 km/h
2
Lukas Borgers_______4 / Swift 1x
1x  ·  SKA
00:20:16.3 (2)
00:19:58.0 (7) 0.985
13.32 km/h
3
Jan van Bekkum_______18 / Laatste Nimf
1x  ·  MAA
00:20:48.5 (3)
00:19:01.1 (5) 0.914
12.98 km/h
4
Huub Kroezen_______12 / NN 11
1x  ·  MAA
00:20:58.3 (4)
00:20:10.4 (11) 0.962
12.87 km/h
5
Ilse Feenstra_______16 / Werkstad
1x  ·  MAA
00:20:59.0 (5)
00:18:34.2 (3) 0.885
12.87 km/h
6
Hugo Koppelaars_______10 / Rio 1x
1x  ·  MAA
00:21:05.5 (6)
00:19:28.0 (6) 0.923
12.80 km/h
7
Frank Verhulst_______26 / De Witte
1x  ·  MAA
00:21:14.3 (7)
00:17:58.0 (2) 0.846
12.71 km/h
8
Peggy Tolk_______24 / Capricossa (prive boot)
1x  ·  MAA
00:22:05.2 (8)
00:18:38.4 (4) 0.844
12.22 km/h
9
Hans Hertzberger_______8 / Veerhaven
1x  ·  MAA
00:22:11.5 (9)
00:21:24.8 (16) 0.965
12.17 km/h
10
Okke Feenstra_______20 / Janeiro
1x  ·  MAA
00:22:24.9 (10)
00:20:37.3 (12) 0.920
12.05 km/h
11
Rogier Barents_______14 / Brocacefhaven
1x  ·  MAA
00:22:26.9 (11)
00:21:24.9 (17) 0.954
12.03 km/h
12
Olga Brommet_______38 / NN10
1x  ·  MAA
00:22:53.4 (12)
00:20:04.4 (8) 0.877
11.80 km/h
13
John van Swieten_______28 / Syracuse
1x  ·  MAA
00:23:04.3 (13)
00:20:08.4 (10) 0.873
11.70 km/h
14
Bernhard van Meeteren_______32 / Carelshaven
1x  ·  MAA
00:23:43.9 (14)
00:21:07.2 (14) 0.890
11.38 km/h
15
Alexandra Braas_______36 / Jobshaven
1x  ·  MAA
00:24:03.2 (15)
00:21:08.5 (15) 0.879
11.23 km/h
16
Geert Haksteen_______40 / Kees van Dam
1x  ·  MAA
00:24:17.7 (16)
00:21:46.0 (18) 0.896
11.11 km/h
17
Marije Teeuwissen_______30 / NN15
1x  ·  MAA
00:24:27.2 (17)
00:20:07.5 (9) 0.823
11.04 km/h
18
Bert van Balen_______22 / Rhonehaven
1x  ·  MAA
00:24:29.8 (18)
00:22:13.1 (20) 0.907
11.02 km/h
19
Laurine van Schie_______44 / WvT
1x  ·  MAA
00:24:56.2 (19)
00:21:05.7 (13) 0.846
10.83 km/h
20
Jan Hendrik van Dorp_______50 / Hillegersberg
1x  ·  MAA
00:26:03.0 (20)
00:22:08.5 (19) 0.850
10.36 km/h
Ghost A52 /
1x  ·  0
DNS 
1.000
-
Ghost B54 /
1x  ·  0
DNS 
1.000
-
Ghost C56 /
1x  ·  0
DNS 
1.000
-
Ghost D58 /
1x  ·  0
DNS 
1.000
-
Ghost E60 /
1x  ·  0
DNS 
1.000
-
2x
1
Joke Lodewijk_Bob de Vos______48 / de zaan
2x  ·  RYM
00:22:26.2 (1)
00:21:04.0 (1) 0.939
12.03 km/h
2
Anka Wagenaar_Karin Postma______34 / Linde
2x  ·  RYM
00:24:04.2 (2)
00:21:23.8 (2) 0.889
11.22 km/h
8+
1
Ruben van Streun_Maarten Bukman_Leander Geschiere_Sebastiaan Pach_Fabien Schoenmakers_Reinier v.2 / Roeters van Lennep
8+  ·  SKA
00:15:18.2 (1)
00:18:24.5 (1) 1.203
17.64 km/h

DNS = Did not Start,   DNF = Did not Finish,   DQ = Disqualified
Share results:
Timing withRaceClocker.com